Social BBQ grill-laud 6+2
Social BBQ grill-laud 6+2
Social BBQ grill-laud 6+2
Social BBQ grill-laud 6+2
Social BBQ grill-laud 6+2

Social BBQ   grill-laud 6+2

2 459 €

3 279 €

Tarneaeg 3-8 tööpäeva

Hea uudis grillisõpradele! Mis oleks, kui kõik saaksid istuda ühe laua taga ja nautida koos aega, suhtlemist ja hea toiduga tutvumist – toiduvalmistamise ajal? Grilllaud teeb selle võimalikuks! Algselt Aasia toidukultuurist pärit seltskondlik einestamine on nüüdseks jõudnud ka Eestisse. Suhtluspuhkuse ajal tuuakse lauale toored, eelvalmistatud toidud ja valmistatakse neid koos.

Grilllaud neljale inimesele. Täispuidust valmistatud laual on integreeritud 2-osaline grillelement. 100% kodumaine grilllaud on käsitsi valmistatud. Laua pind on kvaliteetsest täispuidust, grilli osad ja jalad terasest. Grillosa tuleb eraldi eemaldada. Mitmeotstarbelist grilli saab kasutada nii grillimiseks, suitsutamiseks kui ka terrassi soojendamiseks. See võib põletada kivisütt, briketti, puitu ja graanuleid.

Grilli südamikku ümbritseb tugev RST (roostevabast terasest) raam, millega grilliosa on laua sisse põimitud. Roostevabast terasest raam on ainuke osa, mis puutub vahetult kokku puitpinnaga. Tegelik grillosa asub puidust 60 mm kaugusel ja on seetõttu tuleohutu kasutada.

Lisaks on grilli sees eraldi söemahutid, kuhu söed lisatakse. Nõud on disainitud selliselt, et grilli ja söenõude vahele jääks õhuvahe, mis ei lase laual liiga kuumaks minna. Liigutavad nõud hõlbustavad ka laua kasutamist ja söe tühjendamist. Mahutitel on mugavad tõstekäepidemed, mis muudavad söe/tuha eemaldamise lihtsaks ja pingutusteta.

Grill läheb kasutamise käigus väga kuumaks, kuid laua ülesehituse ja disaini tõttu puudub otsene kontakt kuumade osadega. Siiski soovitame toiduvalmistamisel olla üldiselt ettevaatlik. Kuuma grilli ei tohi jätta järelevalveta näiteks väikelaste lähedusse.