Avaleht / Meist

https://a.storyblok.com/f/181478/1264x765/9bc5fa71d8/masku_mooblipood.webp

MASKU – Nutika sisustaja mööblipood

Meie ülesanne Maskus on leida lahendusi kodude, suvilate, õuealade, rõdude ja terrasside sisustamiseks ja kaunistamiseks! Meie kireks on pakkuda mööblit ja sisustuskaupu võimalikult madala hinnaga, hoides kõrget kvaliteeti ja laia mööblivalikut. Klientide tagasiside, nõuannete ja ideede põhjal töötame pidevalt sadade tootevariantide kallal oma mööbli kollektsioonide ja hindade arendamisel.

Samad madalad hinnad internetis ja kauplustes

Tänu meie enda unikaalsele kollektsioonile, valitud mööblitootjatele ja eelkõige meie suurele ostumahule saame alati pakkuda oma klientidele tooteid kõikides hinnakategooriates turu parimate hindadega. Selleks, et meie kliendid saaksid alati oma vajadustele vastava toote, hoolitseme selle eest, et kõikides hinnakategooriates - kas hea, parem või parim - saavutataks madalaim hind ja parim kvaliteet! Müüme koos Masku Soome haruga igal aastal üle 100 miljoni euro väärtuses mööblit. Tänu suurele ostumahule ja meie ostumeeskonna poolt tehtud leidudele, suudame igal kuul üllatada oma kliente parimate pakkumistega.

Suurim mööblivalik

Lisaks soodsatele hindadele oleme tuntud selle poolest, et meil on pidevalt suurenev ja uuenev mööblivalik. Kuulates meie kliente, sisaldab meie kollektsioon mööblit kõigist toote- ja hinnakategooriatest. Maskust leiavad kõik endale midagi, meie valikus on nii klassikalist ja ajatut mööblit, heledat ja helget skandinaavia stiili, aegumatut retrot kui ka tänapäevast ja modernset mööblivalikut. Enamik meie kliente leiab oma unistuste diivanid, voodid, madratsid ja söögikomplektid individuaalsete lahendustega. Suuremat osa meie kollektsiooni mööblist saab kohandada vastavalt teie täpsetele vajadustele. Koostöös teiega kujundame mööbli, mille mõõtmed sobivad teie ruumi, värvid oleks sobivuses teie interjööriga, toote jalad oleks täpselt sellised nagu soovite, istme või madratsi kõvadus vastab teie keha omadustele ja mööbli nahk-, või kangas sobituks teie elustiiliga.

Masku sai alguse pereettevõttena Soomest

Maskun on 38 aastaga kasvanud ühemehe ettevõttest Soome suurimaks perefirmaks. Meie entusiastlik ettevõtja Toivo Sukari alustas mööbli müüki 70ndatel aastatel, müües mööblit ukselt uksele otse inimeste kodudesse. 1983. aastal ehitas ta Masku vallas oma esimese mööblilao ja asutas Maskun Kalustetalo Oy. Nüüd juhib perefirmat juba teine põlvkond, kes koos kogu personaliga on kuulanud oma kliente ja arendanud sihikindlalt kollektsiooni, kaupluste võrgustikku, e-poodi ja kontseptsiooni ning säilitanud ja arendanud edasi taskukohast hinnataset. Pidevalt uueneva ja areneva pereettevõttena lubame teid positiivselt üllatada. Eestis on Maskul hetkel 4 poodi, Tallinnas kaks, Tartus üks ning Pärnus üks. Tere tulemast Maskusse!

Osta siis kui sulle sobib!

Meie veebipood on avatud 24/7, pakkudes sulle parimat mööblivalikut ja madalaid hindu. Kui olete leidnud sobiva toote, saate valida ka teile sobivaima makse- ja tarneviisi.

Kiire tarne

Ostu sooritamine olgu lihtne ja taskukohane, olenemata sellest, kas teete oste veebis või kauplustes. Kui soovite, toome teie uue mööbli koju ning vajadusel utiliseerime teie vana mööbli.

4 mööblipoodi Eestis

Me tahame olla teile lähedal ja keskse asukohaga. Hetkel on Eestis 4 kauplust Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Meie e-pood on avatud 24/7.

Odavad hinnad
Suurim mööblivalik
4 poodi
Uuenev veebipood
Kohaletoimetamine
Soome juurtega pereettevõte

Sisusta nii nagu ise soovid!

Maskust leiavad kõik endale midagi, meie valikus on nii klassikalist ja ajatut mööblit, heledat ja helget skandinaavia stiili, aegumatut retrot kui ka tänapäevast ja modernset mööblivalikut.