Avaleht / Toad / Söögituba / Söögilauad ja toolid / Toolid

Toolid

Toolid

Meie toolide valikust leiate erinevaid disaine, materjale ja värve, mis sobituvad suurepäraselt teie söögitoa kujundusega, olgu see siis modernne või klassikaline. Valige oma lemmikud ja muutke iga söögikord meeldejäävaks.

Meie söögitoolide valik hõlmab nii ajatuid puidust mudeleid kui ka kaasaegseid metallist ja polsterdatud variante. Iga tool on valmistatud parimatest materjalidest, tagamaks kestvust ja mugavust. Valige stiil, mis väljendab teie isiklikku maitset ja loob söögitoas soovitud atmosfääri.

Masku söögitoolid on kujundatud teie mugavust silmas pidades. Polsterdatud istmed ja ergonoomiliselt kujundatud seljatoed kindlustavad, et pikad õhtusöögid mööduvad mugavalt. Paljud meie toolid on virnastatavad või kokkupandavad, muutes need ideaalseks valikuks väiksematesse ruumidesse või suuremateks koosviibimisteks.

Valige toolid, mis sobivad teie söögilaua ja interjööriga. Meie valikus on erinevaid värvitoone alates klassikalistest mustadest ja valgetest kuni julgete ja erksate värvidega toolideni. Pakume nii läikivaid kui ka matistatud viimistlusi, mis lisavad teie söögitoale viimistletud ilme.

Külastage meie veebilehte, et tutvuda meie söögitoolide valikuga ja leida endale ideaalsed toolid, mis täiendavad teie kodu ja elustiili.

Jagage koosviibimisi mugavates söögitoolides. Raamige oma söögilaud stiilsete toolidega, mis annavad köögile või söögialale uue ja värskendava ilme. Lisaks esteetilisele välimusele on oluline, et toolid oleksid mugavad, kuna neis veedetakse sageli pikki tunde.

Meie valikust leiate laia valiku toole, sealhulgas taburette ja baaritoole. Tähelepanu väärivad ka pikad pingid, mis on kaasaegse köögi lahutamatu osa.

Kas eelistate antiikset stiili? Või soovite lisada elegantsi tikitud seljatoega? Võib-olla hindate ajatuid puidust toole või peate nahaga kaetud toole parimaks valikuks? Meie valikus on palju põnevaid võimalusi igale maitsele.

Söögilaua ääres koguneb tihti terve pere, olgu see siis nädalavahetustel või tähtpäevadel. Sellistel puhkudel on vaja rohkem söögitoole. Masku mööblimajast leiate kvaliteetsed ja soodsad toolid, mis sobivad nii olemasoleva mööbli kõrvale kui ka uue sisustusena.

Meie valikus on söögilaua toole, baaritoole ja -taburette, mida saab paigutada köögi saarekeste juurde või hommikusööginurka. Söögitoolid on saadaval erinevates materjalides.

Baaritoolid on ideaalsed väikestesse ruumidesse, kus ei ole vaja suuri massiivtoole. Lisaks baaritoolidele pakume ka erinevaid taburette, mida on lihtne virnastada, et neid kasutada vajadusel. Meil on ka suurepärased pingid, mis sobivad suurepäraselt söögilaua ümber ja vajadusel saab need laua alla lükata.

Meie söögitoolid on kas puidust või kangaspolsterdatud. Mõnel polsterdatud toolil on eemaldatav ja pestav kate, mis teeb puhastamise lihtsaks. Modernsed nahkpolsterdused on hooldusvabad ja lihtsalt puhastatavad. Plastist söögilaua toolid on samuti lihtsasti hooldatavad ja vastupidavad plekkidele. Meie laiast valikust leiate kindlasti sobivad toolid igale maitsele ja eelarvele. Soovi korral saate tooted tellida internetist ja me toimetame need teile koju.