Avaleht / Kuidas osta

KUIDAS OSTA

Valige välja toode ning vajutage nuppu "Lisa ostukorvi" Kui toote juures on lisavaliku võimalused, tuleb ka need määrata. Seejärel saate ostlemist jätkata või suunuda ostukorvi klikkides üleval paremas servas olevale ostukotti kujutavale ikoonile.

Ostukorvis saate korrigeerida ostetud kaupade koguseid ning valitud tooteid. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, vajutage nupul "Maksma".

Kassas tuleb sisestada oma postiindeks, et näha kõiki võimalikke tarneviise.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita kontaktivorm ning valida makseviis. Makse kinnitamiseks tuleb pärast makse sooritamist kindlasti vajutada nupul "Tagasi kaupmehe juurde" Pärast edukat makse sooritamist saadab e-pood kliendi e-mailile ostu kinnituse.

Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.