Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid / Diivanvoodid

Diivanvoodid

Stiilne diivan päeval, mugav voodi öösel!

Diivanvoodi on multifunktsionaalne mööbliese, mis sobib ideaalselt kodudesse, kus on vaja lisamagamiskohta või mugavat külalistevoodit. Päeval on see stiilne ja praktiline diivan, mis sobib suurepäraselt lõõgastumiseks, lugemiseks või televiisori vaatamiseks. Öösel muutub see mõne lihtsa liigutuse abil mugavaks voodiks, kus saab nautida kvaliteetset und. Meie laiast valikust leiad erineva suuruse, stiili ja funktsionaalsusega diivanvoodeid, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele. Mõned mudelid on varustatud praktiliste panipaikadega, kus saab hoiustada voodipesu ja muid esemeid.

Diivanvoodid

0 toodet

Kuvatakse 0 / 0 st

Kas vajate rohkem ruumi pikali heitmiseks või külalistevoodit ööbiijate majutamiseks? Kui jah, siis diivanvoodi on teie jaoks ideaalne valik. Diivanvoodi on ruumi säästev lahendus - isegi kompaktsed diivanid saavad luua kaks magamiskohta sinu külalistele. Meie valikus on 2-kohalised diivanvoodid, 3-kohalised diivanvoodid, nurgadiivanvoodid ja ka tavalised diivanvoodid. Meie kollektsioonist leiate ka diivanvoodeid, millel on lisaks voodipesu hoiuruum. Kvaliteetse diivanvoodi mehhanism on vastupidav kasutusele.

Looge mugavad tingimused oma külalistele

Diivanvoodi loob ruumile kõige mitmekülgsemad  kasutusvõimalused. Diivanvoodi säästab ruumi ja on hea valik väikesesse korterisse. See on hea valik ka näiteks külalistevoodina töötoas ning sobib suurepäraselt noore inimese tuppa või isegi suvilasse.

Milline diivanvoodi valida?

Esimene asi, millele mõelda, on see, millises ruumis diivan hakkab asuma, kes seda kasutab ja milliseks otstarbeks see on mõeldud? Lisaks tasub mõelda, millised olulised omadused peaksid sellel olema, et diivanvoodi teeniks oma eesmärki võimalikult hästi. Näiteks, kas vajate eemaldatavaid katteid ja kas soovite ühe- või kahekohalist külalistevoodit? Kas diivan peaks olema avatav ja kas vajate voodipesu hoiuruumi? Kompaktne vooditool on väikese ruumi jaoks ideaalne lahendus, mis muutub kergesti varuvoodiks.

Milline madrats peaks diivanvoodil olema?

Diivanvoodile madratsi valimiseks tasub aega võtta ja erinevaid võimalusi uurida. Erinevat tüüpi vahtmadratsid ja mäluvahtmadratsid pakuvad igaüks oma eeliseid ning valik sõltub sellest, kas voodit kasutatakse ajutiselt või pidevalt. Samuti on hea meeles pidada, et sageli on võimalik madratseid ka oma maitse järgi kohandada.

Mitmekülgsus ja stiil

Meie diivanvoodid on saadaval erinevates stiilides, alates klassikalistest kuni modernseteni, et sobituda hästi teie elutoa kujundusega. Valige 2-kohaline või 3-kohaline diivanvoodi või nurgadiivanvoodi, mis kõik on disainitud silmas pidades esteetikat ja mugavust.

Praktilisus ja mugavus

Iga diivanvoodi on varustatud kvaliteetse mehhanismiga, mis tagab lihtsa ja mugava muundamise voodiks. Lisaks pakume mudeleid, millel on integreeritud hoiuruum voodipesu jaoks, et hoida teie eluruum korras.

Kvaliteet ja vastupidavus

Valmistatud parimatest materjalidest, meie diivanvoodid on loodud kestma. Nautige mugavust ja kvaliteeti, mis vastab Masku mööbli tuntud standarditele.

Lihtne ostuprotses

Leidke oma ideaalne diivanvoodi Masku veebipoest, kus saate hõlpsasti valida sobiva mudeli ja tellida selle otse koju.