Avaleht / Järelmaks

INBANK JÄRELMAKS (kehtib e-poes)


Inbanki järelmaks võimaldab sul muuta suur ühekordne väljaminek igakuiseks väikeseks kuluks ning tasuda toodete ja teenuste eest osade kaupa. Võta maksmiseks rohkem aega ning jaga ostusumma kuni 5 aasta peale. Esimene makse alles kuu aja pärast.

 

Inbanki järelmaksu eelised:

·       Paindlik lahendus suuremateks väljaminekuteks

·       Sina valid järelmaksu summa suuruse

·       Sina valid järelmaksu perioodi

·       Sina valid maksekuupäeva

·       Vastus taotlusele minutiga

 

Inbanki järelmaksu tingimused:

·       Summa 100 - 10 000 €

·       Periood 3 - 60 kuud

·       Sissemakse 0 €

·       Lepingutasu 0 €

·       Haldustasu 0 €

·       Intress 9,9%

Järelmaksu taotlemine on lihtne:

Inbanki järelmaksu krediidi kulukuse määr on 21,59% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 3500 €, lepinguperiood kuudes 12, intressimäär 9,99% ostusummalt, sissemakse 0%, haldustasu 0,9 €, igakuine osamakse 323,86 €, krediidi kogukulu 3886,3 €. Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Masku järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Masku järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

●        Masku järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

●        Masku järelmaks on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

●        Masku järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. 

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas