Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel

Aiamööbel

Aiamööbel

496 toodet

Kuvatakse 24 / 496 st

Suve saabudes avaneb võrratu võimalus puhata ja nautida hinnalisi vabu hetki õues. Ideaalseks kohaks on stiilselt sisustatud koduaed, mis pakub mugavust ja esteetikat. Kui soovid oma aiast luua privaatse puhkepaiga või muuta terrassi pere suviseks koosviibimiskohaks, siis Masku lai tootevalik aitab sinu unistused täide viia.

Suvised mälestused soojendavad pikka talvepimedust, seega tuleb suvest kogu rõõm välja pigistada. Parim viis seda teha on nautida värsket õhku rõdul, terrassil või aias. Meilt Maskust leiate oma aia sisustamiseks kogu vajaliku suvemööbli; ilmastikukindla välimööbli, aiamööbli komplektid, aialauad, aiatoolid, terrassi- ja rõdumööbli, lamamistoolid, polürotangist mööbli ja päikesevarjud. Välimööbel, nagu korvkiiged, aiadiivanid, võrkkiiged, rippuvad toolid ning kiiged pakuvad lõõgastavaid puhkehetki kaunitel suvepäevadel. Padjad ja pehmendused lisavad teie aiamööblile istumismugavust.  Meilt leiate ka grillid ja grillimisvahendid suviste hõrgutiste valmistamiseks.

Kvaliteetne välimööbel viib sinu suvepäevad uuele tasemele

Masku laiast valikust leiate igas suuruses hoovi sobivat aiamööblit. Otsite rippuvat tooli, mugavat lamamistooli või päikesevarju, mis pakub kaitset kõrvetava päikese eest, olete jõudnud õigesse kohta!

VälimööblI puhul on eriti oluline vastupidavus, kuna aiamööbel peab vastu pidama nii päikesepaistele kui ka tugevatele vihmasadudele. Materjali valikul tasub mõelda kasutuskoha peale ja arvestada, kui palju olete valmis mööblit hooldama. Ilus  puidust mööbel on klassikaline ja stiilne valik, mis loob igale hoovile koduse atmosfääri, kuid nõuab veidi rohkem hooldust, näiteks õlitamise näol.

Kellele meeldib hooldusvaba välimööbel, peaks tutvuma ka polürotangist mööbliga, mis on populaarne valik just oma vastupidavuse tõttu.

Tutvu meie välimööbli valikuga veebipoes ja kauplustes

Looge endale hubane suveoaas. Meie kvaliteetsed ja mugavad välimööbli lahendused sobivad suurepäraselt suvisete hoovide ja terrasside sisustamiseks. Masku laiast valikust leiate igas suuruses ja igasse hoovi sobivat aiamööblit ja stiilseid suvemööbli lahendusi ka kõige nõudlikumale maitsele. Otsite ripptooli, mugavat lamamistooli või päikesevarju, mis pakub kaitset kuumuse eest, olete jõudnud õigesse kohta!