Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel

Aiamööbel

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Aiamööbel

231 toodet

Kuvatakse 24 / 231 st

Kas oled valmis värskendama oma aeda, terrassi või rõdu? Masku pakub selleks laia valikut aiamööblit, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja mõeldud nautimiseks igal aastaajal. Meie tootevalikus on esindatud nii skandinaavia disain kui ka rahvusvahelised trendid, tagades, et leiad mõistliku hinnaga just selle õige toote või komplekti, mis vastab sinu soovidele. Ära lase suve mööda ilma ideaalse suvemööblita – tutvu kogu meie aiamööbli valikuga juba täna!

Meie hoolikalt valitud aiamööbli valikus leidub midagi igale maitsele – alates klassikalistest puidust laudade ja toolide komplektidest kuni modernse ja funktsionaalse lounge-mööblini. Avasta meie vastupidavad ja ilmastikukindlad lahendused, mis on disainitud kestma aastaid. Vali Masku ja muuda oma aed tõeliseks puhkeoasiks.

Suve saabudes avaneb võrratu võimalus puhata ja nautida hinnalisi vabu hetki õues. Ideaalseks kohaks on stiilselt sisustatud koduaed, mis pakub mugavust ja esteetikat. Kui soovid oma aiast luua privaatse puhkepaiga või muuta terrassi pere suviseks koosviibimiskohaks, siis Masku lai aiamööbli tootevalik aitab sinu unistused täide viia.

Suvised mälestused soojendavad pikka talvepimedust, seega tuleb suvest kogu rõõm välja pigistada. Parim viis selle tegemiseks on nautida värsket õhku rõdul, terrassil või aias. Meilt Maskust leiate oma aia sisustamiseks kogu vajaliku aiamööbli. Meie e-poes ja kauplustes on suurim valik ilmastikukindlat aiamööblit, erinevaid aiamööbli komplekte, aia- ja terrassilaudasid, aiatoole, erinevat terrassi- ja rõdumööblit ning nende vahetatavaid osasid, lamamistoole, polürotangist mööblit, päikesevarjusid ja palju muud. Korvkiiged, aiadiivanid, võrkkiiged ja rippuvad toolid pakuvad lõõgastavaid puhkehetki kaunitel suvepäevadel. Padjad ja pehmendused lisavad teie aiamööblile istumismugavust. Meilt leiate ka grillid ja grillimisvahendid suviste hõrgutiste valmistamiseks.

Kvaliteetne aiamööbel viib sinu suvepäevad uuele tasemele

Masku laiast valikust leiate igas suuruses hoovi sobivat aiamööblit. Otsite rippuvat tooli, mugavat lamamistooli või päikesevarju, mis pakub kaitset kõrvetava päikese eest, olete jõudnud õigesse kohta!

AiamööblI puhul on eriti oluline vastupidavus, kuna aiamööbel peab vastu pidama nii päikesepaistele kui ka tugevatele vihmasadudele. Materjali valikul tasub mõelda kasutuskoha peale ja arvestada, kui palju olete valmis mööblit hooldama. Ilus puidust mööbel on klassikaline ja stiilne valik, mis loob igale hoovile koduse atmosfääri, kuid nõuab veidi rohkem hooldust, näiteks õlitamise näol.

Kellele meeldib hooldusvaba välimööbel, peaks tutvuma ka polürotangist mööbliga, mis on populaarne valik just oma vastupidavuse tõttu.

Looge endale hubane suveoaas. Meie kvaliteetsed ja mugavad välimööbli lahendused sobivad suurepäraselt suvisete hoovide ja terrasside sisustamiseks. Masku laiast valikust leiate igas suuruses ja igasse hoovi sobivat aiamööblit ja stiilseid suvemööbli lahendusi ka kõige nõudlikumale maitsele. Otsite ripptooli, mugavat lamamistooli või päikesevarju, mis pakub kaitset kuumuse eest, olete jõudnud õigesse kohta!

Tutvu meie aiamööbli valikuga veebipoes ja kauplustes.