Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Aiamööbli katted

Aiamööbli katted

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Kaitsevahendid ja katted

15 toodet

Kuvatakse 15 / 15 st

Kaitske oma aiamööblit katte- ja hooldusvahenditega!

Kaitske oma aiamööblit katte ja õigete hooldusvahenditega! Katted pikendavad teie aia- ja terrassimööbli eluiga, sest need kaitsevad mustuse ja märjaks saamise eest suvel ning niiskuse eest talvisel hoiustamisel. Meie aiamööbli katted on hõlpsasti kasutatavad ja hoolikalt mõõdetud.

Meie aiamööbli kattevalik on hämmastavalt lai. Valikust leiate katted lamamistoolidele, päikesevarjudele, külgvarjudele ja erineva suurusega söögigruppidele. Lisaks leiate valikust katted diivanigruppidele ning nii madalatele kui ka kõrgetele nurgadiivanitele.

Aiamööbli katted ja hooldusvahendid aitavad teil oma mööblist hästi hoolitseda ja säilitada seda uueväärsena aasta-aastalt. Tutvuge meie mitmekülgse aiamööbli katete valikuga e-poes ja leidke oma vajadustele vastav kate!