Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Aia- ja terrassilauad

Aia- ja terrassilauad

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Aia- ja terrassilauad

37 toodet

Kuvatakse 24 / 37 st

lmastikukindel aiamööbel – leia oma unistuste aia- või terassilaud Maskust!

Kas unistad suvisest õhtusöögist pere ja sõpradega hubases õhkkonnas? Masku pakub laia valikut ilmastikukindlat aiamööblit, mis muudab sinu aia või terrassi tõeliseks paradiisiks.

Leia endale sobiv aialaud:

  • Valik, mis inspireerib: ümarad söögilauad, abilauad, rõdulauad, kohvilauad, diivanilauad – erinevad stiilid ja suurused, et sobituda sinu vajadustega.

  • Materjalid igale maitsele: puit, metall, polütorang – vali endale meelepärane välimus ja vastupidavus.

  • Praktilised lahendused: laiendatavad ja kokkupandavad lauad säästavad ruumi ning sobivad ideaalselt väiksematele terrassidele.

  • Kombineeri ja loo: täienda oma aialauda sobivate toolide, pinkide ja muu välimööbliga, et luua terviklik ja kutsuv õhkkond.

Miks valida Masku aiamööbel?

  • Kvaliteet ja vastupidavus: meie mööbel on loodud vastu pidama Eesti muutlikule ilmale.

  • Lai valik: erinevad stiilid, materjalid ja hinnaklassid, et igaüks leiaks endale sobiva.

  • Nõuanded ja inspiratsioon: meie eksperdid aitavad sul teha parima valiku.

Avasta Masku aiamööbli maailm ja loo unustamatuid hetki oma aias või terrassil!

Märksõnad: aiamööbel, aialaud, terrassimööbel, välimööbel, ilmastikukindel mööbel, söögilaud, rõdulaud, kohvilaud, diivanilaud, polütorangist mööbel, puidust mööbel, metallist mööbel, Masku.