Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid

Diivanid ja tugitoolid

Diivanid ja tugitoolid

Masku e-poes pakume laia valikut kvaliteetseid diivaneid ja tugitoole, mis sobivad iga maitse ja elustiiliga. Meie tootevalikust leiate nii klassikalisi kui kaasaegseid diivaneid, nurgadiivaneid, mooduldiivaneid, diivanvoodeid, recliner-diivaneid, tugitoole ja ka recliner-tugitoole, mis on valmistatud parimatest materjalidest ja mõeldud kestma aastaid.

Mugav diivan pakub mõnusat kohta filmimaratonide vaatamiseks koos pere või sõpradega, päevauinakute tegemiseks või perega suhtlemiseks. Masku hämmastavalt mitmekülgne diivanivalik pakub rohkelt lahendusi erinevatele vajadustele. Olgu teil unistuseks suur avatud nurgadiivan või väike kahekohaline diivan, otsitava leiate meilt. Saate tellida oma unistuste diivani hõlpsalt internetist koos koju kohaletoimetamisega või tulla sellele ise järgi ühte meie poodidest Tallinnas, Tartus või Pärnus. Tutvuge valikuga meie veebipoes ja leidke täiuslik diivan oma elutuppa.

Milline diivan sobib teie elutuppa?

Otsite diivanit väiksesse või suurde tuppa? Kas teie juures käib tihti külalisi või on teil suur pere? Väiksemasse elutuppa sobib suurepäraselt kahe- või kolmekohaline diivan. Samuti on kolmekohaline diivanvoodi stiilne lahendus väiksemasse koju. Suuremale perele tasub soetada suurem diivan, nagu avatud nurgadiivan või U-kujuline diivan. Diivaneid võib soovi korral ka kombineerida vastavalt oma eelistustele ja luua koju diivanigrupi, kus on näiteks üks kolmekohaline diivan, üks kahekohaline diivan ja mõned tugitoolid.

Diivanvoodi, mehhanismiga diivan või tavaline diivan?

Diivanvoodi võlub oma mitmekülgsusega ja pakub mugavat ööbimiskohta teie külalistele. Kergesti kasutatav diivanvoodi sobib elutuppa või külalistetuppa. Väike diivanvoodi mahub käepäraselt ka lastetuppa või suuremasse magamistuppa.

Luksuslikku mugavust saate oma elutuppa tuua mehhanismiga diivaniga.

Mehhanismiga diivanid ehk recliner-diivanid võimaldavad asendi reguleerimist kas käsitsi või elektriliselt. Näiteks diivanilt tõusmine on lihtsam, kui kasutate reguleeritavat mehhanismiga diivanit.

Või on teie valikuks siiski täiesti tavaline diivan?

Diivan ilma lisafunktsioonideta, nagu voodi või reguleeritavus, on endiselt kõige tavalisem valik elutuppa. Tutvuge erinevate valikutega ja käige proovimas mudeleid lähimas Masku kaupluses, kui te pole kindel, milline diivan on parim valik just teie koju.

Milline värviline diivan sobib teie sisustusega?

Kas olete tagasihoidlike toonide sõber või otsite midagi tõeliselt silmapaistvat? Hall diivan on populaarne valik, kuna see sobib oma värvuse poolest peaaegu igale poole. Samuti on populaarsed heledad diivanid, kuid need ei pruugi olla lastega perede esimene valik. Must diivan seevastu hoiab plekid peidus ja on klassikaline lahendus. Julgemad valivad oma elutuppa erksaid toone - kollane diivan, roheline diivan ja punane diivan kindlasti tõmbavad pilke!