Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid / Nurgadiivanid ja mooduldiivanid

Nurgadiivanid ja mooduldiivanid

Leia oma täiuslik nurga- või mooduldiivan Maskust!

Meie laia valiku nurga- ja mooduldiivanite hulgast leiab sobiva lahenduse igasse koju. Suur pere? Valige avar nurgadiivan. Väike elutuba? Moduuldiivan on ideaalne, sest see kohandub sinu ruumiga. Meie diivanid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad pikaajalise mugavuse ja kestvuse. Eemaldatavad katted teevad hooldamise lihtsaks. Lisaks saad kohandada diivani vastavalt oma maitsele ja vajadustele – valikus on erinevad värvid, materjalid, jalgade kõrgused ja käetugede laiused.

Nurgadiivanid ja mooduldiivanid

137 toodet

Kuvatakse 24 / 137 st

Nurgadiivanid, avatud nurgadiivanid ja mooduldiivanid Maskust

Pakume laia valikut nurgadiivaneid ja mooduldiivaneid, mis sobivad ideaalselt igasse koju. Meie diivanid on hoolikalt valitud, et pakkuda mugavust, stiili ja funktsionaalsust.

Vali meie mitmekülgsest diivanivalikust just selline diivan, mis sobib sinu elutoa interjööriga. Olgu selleks siis kaasaegne nurgadiivan või mooduldiivan, mis võimaldab sul ruumi maksimaalselt ära kasutada.

Meie diivanid on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades vastupidavuse ja mugavuse aastateks. Investeeri diivanisse, mis ei ole mitte ainult ilus vaadata, vaid on ka praktiline ja kestab kaua.

Loo oma ideaalne elutuba 

Masku aitab sul luua elutoa, mis on nii kutsuv kui ka funktsionaalne. Meie nurgadiivanid ja mooduldiivanid on ideaalsed nii lõõgastumiseks kui ka sõprade ja perega aja veetmiseks. Vali oma lemmikvärv ja materjal ning lisa seeläbo isikupära oma elutuppa.

Millega on vaja arvestada nurgadiivani valimisel?

Suurematesse ruumidesse ja suurematele peredele sobivad nurgadiivanid ja mooduldiivanid, mida saab vastavalt soovile kohandada. Nurgadiivan on kogu pere lemmik puhkekoht, kus mugavus ja stiil peavad pidama vastu aja proovikivile. Mooduldiivan kohandub alati ruumi ja olukorraga, kuna see koosneb mitmest osast, millest saab kombineerides hõlpsasti kokku panna soovitud diivanikomplekti.

Kasutusvajaduse kaalumine

Mõtle esmalt läbi enda vajadused. Millisesse ruumi diivan tuleb, kes seda kasutab ja milliseks otstarbeks see on mõeldud? Mõtle ka, kas soovid nurgadiivanit, U-diivanit või mooduldiivanit? Lisaks on hea kaaluda, kas on vaja näiteks eemaldatavaid katteid või kas soovid, et diivan oleks kohaldatav mugavalt magamiseks.

Suurus, proportsioonid ja istekohtade arv

Mõõda täpselt ruum, kuhu diivan tuleb. Arvesta teiste mööbliesemetega ja nende proportsioonidega ning mõtle diivani seljatoe kõrgusele, kui plaanid diivani paigutada akna alla. Mõtle läbi, milline diivani kuju sobib ruumi kõige paremini ja arvesta, mitu inimest vajab istekohta. Pea meeles, et mooduldiivaniga saad väga lihtsalt luua just õige suuruse ja kujuga diivanikomplekti.

Mitmekülgsed kohandamisvõimalused

Te saate valida täpselt oma kodu värvimaailmaga sobiva viimistlusega diivani meie väga laia värvide, kangaste ja nahkade valiku hulgast. Paljude mudelite puhul saad valida ka jalgade kõrgust ja materjali, muuta käetugede laiust ja kohandada diivaniosa käetoe asukohta. Samuti saab mooduldiivanite osi vahetada, nii et nendest on lihtne luua just soovitud diivanikomplekt.

Külasta meid ja avasta rohkem 

Tutvu meie tootevalikuga veebilehel www.masku.ee või tule külasta meie kauplusi, kus saad ise kogeda meie mööbli kvaliteeti ja mugavust. Meie sõbralikud ja asjatundlikud müüjad aitavad sul teha parima valiku.

Avasta Masku nurgadiivanite ja mooduldiivanite valik ning lisa enda koju mugavust ja stiili!