Avaleht / Ümbervahetamine ja tagastamine

Ümbervahetmine ja tagastamine

Kliendil on õigus e-poe tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode/Tooted ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.

E-poest ostetud oodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada saates vabas vormis e-kirja aadressile tellimus@masku.com. Tagastamisel palume täita ka kauba tagastusvormi, mille leiate SIIT.

Tagastamine kauplusesse on tasuta. Tagastatava toote transpordi kulud katab ostja. Tagastamine kaupluse kaudu Tooge toode koos pakiga lähimasse kauplusesse, kus klienditeenindajad viiavad läbi ümbervahetamis- või tagastusprotsessi.

NB! E-poest sooritatud ostude puhul tavakauplustes raha ei tagastata. Tagastuse kättesaamise kohta saadame Teie e-posti aadressile kinnituse. Ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast ümbervahetatava kauba kätte saamist. Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti, 14 päeva jooksul alates tagastusavalduse esitamisest. Toote tagastamise korral tagastatakse kliendile ka tasutud transpordi summa.

Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kasutamisjälgedega. Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaalkleebised, tähised ning muud lisad, mis kaubaga kaasa tulid (sh. kinnitusvahendid ning tööriistad ja juhendid).

Kui kliendil ei ole võimalik ise toodet lähimasse kauplusesse tuua, saab selleks kasutada kullerteenust. Tagastamisel katab transpordikulud ostja.

Rohkem infot leiate e-poe üldtingimustest.