Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid / Nahkdiivanid

Nahkdiivanid

Kas otsid diivanit, mis ühendaks endas luksusliku välimuse, mugavuse ja kestvuse? Masku nahkdiivanid on loodud just sinu jaoks!

Nahk on ajatu ja vastupidav materjal, mistõttu nahkdiivanid on populaarsed valikud nii väiksematesse kui ka suurematesse kodudesse. Nahkdiivanid on vastupidavad, kergesti puhastatavad ja sobivad hästi nii laste kui ka lemmikloomadega kodudesse. Lisaks on nahk hüpoallergeenne, mistõttu sobib see suurepäraselt ka allergikutele. Masku pakub laias valikus erinevaid nahkdiivaneid, sealhulgas klassikalisi 2- ja 3-kohalisi diivaneid, moodsaid nurgadiivaneid ning reguleeritavaid tugitoole. Valikus on erinevad värvid ja materjalid, sealhulgas ehtne nahk ja soodsam kunstnahk. Külasta meie kauplust või sirvi valikut veebis ja leia endale ideaalne nahkdiivan juba täna!

Nahkdiivanid

0 toodet

Kuvatakse 0 / 0 st

Nahk on nii välimuselt kui ka praktilisuse poolest ajatu materjal. Nahkdiivanite suur populaarsus tuleneb naha vastupidavusest ja pikaealisusest. Nahk ei rebene, veni ega määrdu kergesti. Nahk on lihtsasti hooldatav materjal, mis püsib heas seisukorras aastakümneid, kui seda õigete hooldusvahenditega töödelda. Nahkdiivan sobib allergikute kodudesse, kuna see praktiliselt ei tolmu. See on ka suurepärane valik laste ja lemmikloomadega kodudesse, kuna plekid on nahkpinnalt kergesti puhastatavad.

Kas sulle meeldib traditsiooniline stiil puidust käetugedega? Või eelistad sa oma elutoas minimalistlikku, modernset stiili? Meie valikust leiad laias valikus erinevaid värve ja tekstuure. Saadaval on ka soodsamad kunstnahast diivanid. Ja milline mudel sulle kõige rohkem meeldib? Nahast reguleeritav diivan, nahkne nurgadiivan, kahe- või kolmekohaline nahkdiivan?

Luksuslik õhkkond elutuppa

Nahkdiivan on klassikaline, ajatu ja vastupidav valik. Just vastupidavus ja soov teha kestvaid valikuid on üks populaarsuse põhjusi. Ja kuigi võiks arvata teisiti, on ka näiteks valge nahkdiivan lihtsasti hooldatav. Kui aga tegemist on laste või lemmikloomadega perega ja sa pelgad valget värvi, siis heaks alternatiiviks võib olla stiilne must nahkdiivan, loodusvärvidega paremini sobiv pruun nahkdiivan või hoopis praktiline kunstnahast diivan.

Milline nahkdiivan sobiks sinu koju?

Kõigepealt tasub mõelda, millisesse ruumi diivan tuleb, kes seda kasutab ja milliseks otstarbeks see ostetakse? Traditsioonilised kahe- ja kolmekohalised diivanid sobivad ideaalselt väiksematesse ruumidesse, üksikutele inimestele, paaridele või neid saab kombineerida diivanikomplektideks. L-diivanid on sageli moodsa stiiliga ja neil on mugav lõõgastusosa, samas kui suurematesse ruumidesse ja suurematele peredele sobivad paremini kergesti muudetava kujuga nurga- ja mooduldiivanid.

Reguleeritavate seljatugede ja tõstetavate jalatugedega recliner tugitoolidel saad nautida täiuslikke filmi- või lugemiselamusi.

Nahkdiivanite omadused

Ehtne nahk on materjalina väga tugev ja sellel on märkimisväärne rebenemiskindlus. Nahk on luksuslik ja pikaealine kattematerjal, mis peab vastu aastakümneid, kui seda õigesti hooldada. Nahkpinnaga diivani temperatuur kohandub kehatemperatuuriga, mistõttu see ei tundu liiga külm ega kuum. Lisaks sobib see hästi allergikute kodudesse, kuna see ei tolmu.

Kunstnahast diivan on seevastu praktiline ja lihtsamini hooldatav kui ehtne nahk. See on oluliselt soodsam kui pärisnahk, kuid selle kasutusiga ja vastupidavus ei ole sama head kui ehtsal nahal.