Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid / Tugitoolid

Tugitoolid

Masku pakub laias valikus tugitoole, mis sobivad ideaalselt erinevatesse ruumidesse!

Meie valikus on nii pöörlevaid tugitoole, tugitoolvoodeid, reguleeritavaid recliner tugitoole kui ka klassikalisi tugitoole ja kiiktoole. Tugitooli valimisel on oluline arvestada selle otstarvet ja kasutaja eelistusi. Mõned otsivad funktsionaalset ja reguleeritavat tugitooli, teised eelistavad selle asemel pehmust ja mugavust. Kott-toolid sobivad ideaalselt mängimiseks ja lõõgastumiseks, samas kui diivanvoodid pakuvad külalistele mugavat lisamagamiskohta.

Tugitoolid

105 toodet

Kuvatakse 24 / 105 st

Tugitoolid ja diivanid

Toa sisekujundust saab lihtsalt elavdada stiilse tugitooli või diivaniga. Meie valikus on palju erinevaid mudeleid ja suurusi. Kas soovid lõõgastuda lihtsalt mõnusalt pehmes tugitoolis või mugavalt istumisasendist lamavasse asendisse reguleeritaval recliner tugitoolil? Meie valikust leiad ka mitmed tugitoolid, mis on muudetavad voodiks. Tugitoolist saab lihtsa liigutusega mugav lisavoodi külaliste majutamiseks.

Kas vajad tugitoolis istudes lisatuge keha eri osadele?

Kõrge seljatoega tugitoolis on kael ja pea hästi toetatud. Käetoed lõdvestavad käsi ja õlgu. Eraldi jalatoega saab võtta kõige mugavama asendi. Pärast pikka päeva saad jalad jalatoele puhkama tõsta. Tugitoole on saadaval erinevates materjalides ja värvitoonides, alates pastelsetest toonidest kuni musta ja värvikirevate toonideni. Soeta stiilne tugitool, tugitoolvoodi või reguleeritav recliner tugitool Maskust soodsa hinnaga!

Tugitool on kodu parim koht lõõgastumiseks

Tugitoolid täiendavad elutoa, lugemisnurga või isegi töötoa sisekujundust. Olgu valikuks siis tugitool, reguleeritav recliner tugitool või isegi kiiktool, see on kindlasti toa kõige mugavam koht aja veetmiseks. Kvaliteetne tugitool toetab selga ja mahub hästi ära ka väiksemasse ruumi. Kõrge seljatoega tool on hea rühi toetamiseks ja mugav istumiseks. Funktsionaalsel tugitoolil on kiikumisfunktsioon, tõusev jalatugi ja kallutatav seljatugi – kõik, mida vajad tõeliselt lõõgastavateks hetkedeks.

Milline tugitool sobib mulle?

Võib-olla on traditsiooniline kiiktool sinu jaoks parim valik? Või hoopis reguleeritav tugitool, mis on loodud selleks, et tõusmist lihtsustada? Lastetoas võiks hästi toimida näiteks diivanvoodi või kott-tool. Tugitooli valimisel on kõige tähtsam, et tool teeniks oma kasutajat võimalikult hästi. Mõne jaoks on funktsionaalsus tooli kõige olulisem omadus, teine aga soovib oma tugitoolilt pehmust ja mugavust. Kott-tool on ideaalne lastele mängimiseks ja lõõgastumiseks. Kompaktne diivanvoodi muutub lihtsa ja kvaliteetse voodimehhanismi kaasabil kergesti voodiks. Enamikku tugitoole ja telekatoole saab kohandada vastavalt enda maitsele, valides paljude kanga- ja nahkkatte valikute hulgast. Polsterduse valimisel tasub mõelda, milliseks kasutamiseks tool tuleb. Samuti on hea pöörata tähelepanu polsterdusmaterjali hooldatavusele ja vastupidavusele. Lisateavet kohandamisvõimaluste kohta saad lähimast Masku kauplusest. Tugitoolid saab netist lihtsalt koju tellida.