Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid / 2- ja 3-kohalised diivanid

2- ja 3-kohalised diivanid

Kas otsid mugavat ja stiilset kahe- või kolmekohalist diivanit?

Masku laias valikus on 2- ja 3-kohalised diivanid, mis sobivad ideaalselt nii väiksematesse kui ka suurematesse elutubadesse. Meie kvaliteetsetest materjalidest diivanid pakuvad mugavust ja vastupidavust, samas kui erinevad värvid ja materjalid, sealhulgas pehme kangas ja luksuslik nahk, võimaldavad sul valida just sinu stiilile sobiva diivani. Paljude meie diivanite eemaldatavad ja pestavad katted muudavad nende hooldamise eriti lihtsaks, tagades, et sinu diivan näeb alati välja nagu uus.

2- ja 3-kohalised diivanid

0 toodet

Kuvatakse 0 / 0 st

Kahe- ja kolmekohalised diivanid

Milline diivan sobiks sinu elutoa keskmesse kõige paremini – kompaktne kaheistmeline või veidi suurem kolmeistmeline? Meie diivanilahendused sobivad mitmesugustesse ruumidesse, näiteks suvilasse, külalistetuppa või kaminatuppa – erineva suurusega elutubadest rääkimata. Hästi vormi säilitavad padjad, tugev vedrustus ja vastupidav raam muudavad diivani kvaliteetseks ja mugavaks istumiseks. Kvaliteetsed igapäevaseks kasutamiseks sobivad pehmendusmaterjalid on saadaval paljudes erinevates värvides. Kas sulle meeldivad soojad pruunid toonid, moodne hall või mõni eristuv trendivärv?

Tutvu meie laia diivanite valikuga veebis või küsi lisateavet oma lähima Masku kaupluse diivanispetsialistidelt.

Hea diivaniga on lihtne end mugavalt tunda

Kompaktne kaheistmeline diivan või veidi suurem kolmeistmeline diivan on mõlemad klassikalised valikud väiksematesse ruumidesse, üksi elavatele inimestele või paaridele. Diivan on üks olulisemaid mööbliesemeid elutoas, kuid 2- või 3-kohaline diivan võib olla vajalik ka näiteks kaminatoas või suvilas. Avaramates ruumides saab 2- ja 3-kohalised diivanid hõlpsasti ühendada diivanikomplektideks.

Stiili ja materjali valik

Millist pehmendust sa oma diivanile sooviksid? Kas elutuppa sobiks kõige paremini moodne 3-kohaline nahkdiivan? Või hoopis Skandinaavia stiilis 2-kohaline hall kangasdiivan, mille padjakatted on eemaldatavad ja pestavad? Või on sinu valik hoopis värviline diivan? Masku Mööblimajast leiad Eesti suurima diivanite valiku, kust igaüks leiab oma kodu sisustusele sobiva diivani. Telli oma unistuste diivan mugavalt veebist koju kätte!