Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Aia- ja terrassimööbli komplektid

Aia- ja terrassimööbli komplektid

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Aia- ja terrassimööbli komplektid

45 toodet

Kuvatakse 24 / 45 st

Aia- ja terrassimööblikomplektid sinu õuealale ja rõdule!

Saate luua oma väikese oaasi rõdule või terrassile, isegi keset suurlinna saginat. Väliruumi kujundamise alustaladeks on välitoolid ja -lauad, mis loovad koos taimedega  atmosfäärilise puhkeala.

Otsides rotangist, metallist või puidust rõdumööblit, leiate meie valikust mitmekesised võimalused oma rõdu või terrassi kaunistamiseks. Valikus on erinevad terrassimööblikomplektid. Meie kandilised ja ümmargused terrassilauad on kompaktsed ja ruumisäästlikud, sobides suurepäraselt ka väiksematele rõdudele. Pakume ka tugitoolilaadseid istmeid, mis on mugavad ja stiilsed.

Kui teil pole suurt aeda, ei tähenda see, et te ei saaks oma olemasolevat väliruumi maksimaalselt ära kasutada. Olgu teil väike rõdu või avar terrass, Masku laiast valikust leiate stiilse õuemööbli, millega saate kujundada just teie maitsele vastava lõõgastusala, kus nautida suvist päikesepaistet.

Stiilne terrassimööbel igale rõdule! Meie valikust leiate laia valiku nutikat terrassimööblit, mis võimaldab teil rõdu ruumi efektiivselt kasutada. Olgu teie rõdu suur või väike, leiate kindlasti sobiva suurusega söögilauagrupi, mille taga nautida hommikukohvi või suviseid grillroogi sõpradega. Pakume ka erineva suurusega diivaneid ja tugitoole, mis loovad teie rõdule imelise istumisnurga, kus saate nautida nii argipäevi kui ka puhkusehetki.

Suurematele rõdudele või terrassidele sobivad suuremad terrassimööbli komplektid meie valikust, nagu kuue- või kaheksakohalised söögilauakomplektid või avarad diivanid. Terrassile sobib ideaalselt ka söe- või gaasigrill, et pakkuda külalistele maitsvaid suviseid grillroogi.

Meie pakutav välimööbel on mitte ainult stiilne ja trendikas, vaid ka vastupidav ilmastikule ja intensiivsele kasutusele. Oma terrassi stiili saate kujundada vastavalt materjalivalikule – kas eelistate traditsioonilist puitu või kaasaegset ja populaarset polürotangist mööblit? Ükskõik, milline on teie stiil, Masku laiast valikust leiate kindlasti oma uue lemmik terrassimööbli.