Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Istmepadjad ja pehmendused

Istmepadjad ja pehmendused

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Istmepadjad ja pehmendused

20 toodet

Kuvatakse 20 / 20 st

Pehmendused ja padjad välistingimustes kasutamiseks

Lõõgastu mugavamalt pehmendusega välitoolil. Pehmenduste ja dekoratiivpatjade materjal on vetthülgav ning püsib kuivana kerge vihma käes.

Dekoratiivpadjad loovad teie välimööblile hubase atmosfääri. Pehmendused seotakse tooli külge paeltega, mis hoiavad need hästi paigal toolil istudes. Päevitustooli pehmendus muudab päevitamise veelgi mõnusamaks nii lamades kui ka istudes. Reguleeritava tooli pehmendus ja tooli istmepehmendus tagavad meeldiva istumisasendi välitingimustes einestades ja päikest nautides.

Tutvu meie aiamööbli pehmenduste ja dekoratiivpatjade valikuga e-poes ning küsi lisainfot meie aiamööbli ekspertidelt lähimast Masku kauplusest.

Aiatarvete pehmendused ja padjad lisavad terrassi kujundusele lõbusa viimase lihvi ning pakuvad mugavust välitingimustes viibimiseks. Kes ei naudiks paksu pehmendusega puidust aia­kiige õõtsumist või päevitamist pehmel päevitustoolil. Loo oma aia tagumisse ossa kutsuv oaas luksuslike pehmenduste ja dekoratiivpatjade abil ning kutsu sõbrad õhtusele koosviibimisele.

Pehmendused ja padjad välistingimustes kasutamiseks

Masku.ee e-pood pakub laia valikut pehmendusi aiamööblile, aia­kiikedele ja päevitustoolidele. Lõbusaks lisandiks aiamööbli hulka on ka värvilised toolid vastupidava, vetthülgava kangaga.

Ilmastikukindlad aiatarvete pehmendused ja padjad on valmistatud vetthülgavast materjalist, seega püsivad need kuivana ka väikese vihma korral. Nagu teame, on Eesti suvi ilmastiku poolest muutlik. Tugeva vihma korral võid patju ja pehmendusi hoida mugavas pehmenduste hoiukastis.

Telli vastupidavad aiamööbli pehmendused ja padjad internetist

Leia endale meelepärased pehmendused ja padjad meie e-poe laiast valikust ajal, mis sulle kõige paremini sobib. Masku.ee teenindab ööpäevaringselt ning ostud saad tasuda kohe või osamaksetena. Soovi korral võid külastada ka lähimat Masku kauplust ning proovida, millised pehmendused ja padjad sulle kõige paremini sobivad. Täienda suvetunnet pehmete mugavustega ja naudi päikest!