Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Pitsaahjud

Pitsaahjud

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Pitsaahjud

Pitsaahi ja pitsakivi: krõbedad pitsad nagu Itaalia restoranis

Unistad maitsvatest, krõbedatest pitsadest otse oma koduaiast? Tänapäevased pitsaahjud muudavad selle reaalsuseks! Need kompaktsed ja kergesti liigutatavad ahjud võimaldavad sul valmistada autentseid pitsasid, mis võistlevad maitse poolest parimate Itaalia restoranide omadega.

Miks valida pitsaahi?

  • Kõrge temperatuur: kuumenevad kuni 400 kraadini, tagades kiire ja ühtlase küpsemise ning täiuslikult krõbeda põhja.

  • Mitmekülgsus: sobivad pitsa kõrval ka liha, kala ja köögiviljade grillimiseks.

  • Lihtne kasutada: puuküttega mudelid saavutavad optimaalse temperatuuri juba 20 minutiga.

  • Stiilne disain: lisavad aiale või terrassile hubasust ja on ideaalsed suvisteks koosviibimisteks.

Pitsakivi – täiusliku pitsa saladus

Pitsakivi on asendamatu nii pitsaahjus, tavalises ahjus kui ka grillrestil. See tagab ühtlase kuumuse ja aitab pitsal saavutada krõbeda põhja ning suussulava juustu.

Loo unustamatuid hetki

Kutsu sõbrad ja pere kokku, süüta pitsaahi ja naudi maitseelamust, mis jääb kauaks meelde. Täienda õdusa õhtu atmosfääri Masku aiamööbliga ja loo oma koju tõeline suvine paradiis.

Avasta pitsa valmistamise rõõm – leia oma ideaalne pitsaahi ja pitsakivi juba täna!