Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Varikatused

Varikatused

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Varikatused

Päikesevarjud ja paviljonid – leia oma ideaalne varjualune Maskust!

Kas unistad mõnusast varjust kuumal suvepäeval või soovid kaitset ootamatu vihmahoo eest? Masku pakub laia valikut päikesevarje ja paviljone, mis muudavad sinu terrassi, aia või rõdu veelgi mugavamaks ja nauditavamaks.

Leia endale sobiv varjualune:

  • Päikesevarjud: saadaval erinevad mudelid, nagu keskelt läbi käivad päikesevarjud söögilaudadele ja külgvarjud välimööbli komplektidele.

  • Paviljonid: ideaalsed suurematele gruppidele ja üritustele, pakuvad kaitset nii päikese kui ka vihma eest.

Miks valida Masku päikesevarjud ja paviljonid?

  • Kvaliteetsed materjalid: meie tooted on valmistatud vastupidavatest ja ilmastikukindlatest materjalidest, mis tagavad pika kasutusea.

  • Stiilne disain: valikus on erinevaid värve ja stiile, et sobituda sinu terrassi või aia kujundusega.

  • Lihtne paigaldada ja kasutada: meie päikesevarjud ja paviljonid on lihtsasti püstitatavad ja kasutatavad.

  • Lai valik lisatarvikuid: leia endale sobivad jalad, lambid ja muud tarvikud, et muuta oma varjualune veelgi mugavamaks.

Avasta Masku valik ja leia endale ideaalne päikesevari või paviljon, mis pakub sulle kaitset ja mugavust suve nautimiseks!

Märksõnad: päikesevari, paviljon, aiavari, terrassivari, rõduvari, varjualune, päikesekaitse, vihmakaitse, välimööbel, Masku.