Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Õuetarvikud

Õuetarvikud

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Õuetarvikud

Õuetarvikud ja hoiukastid

Kõik vajalik õueala sisustamiseks! Suvemööbliga naudite parimat aastaaega veelgi mõnusamalt värskes õhus. Tänapäeval saab aeda, terrassi ja rõdu sisustada sama efektselt ja praktiliselt kui siseruume. Lisaks aiamööblile, aiatoolidele, aiakiikedele, välimööblile, lamamistoolidele ja päikesevarjudele on saadaval mitmesuguseid hoiukappe, mis aitavad hoida välisruume korras ja organiseerituna.

Meilt leiate laia valiku pehmenduspatjade hoiukaste, kus hoiate välimööbli, lamamistoolide, päikeseloožide ja söögitoolide pehmenduspatju korras ja kaitstuna vihma eest. Pehmenduspatjade hoiukastist saab vajadusel ka lisatooli. Terassivaip lisab aga terrassile või rõdule hubasust ja mugavust. Paljajalu õues on mõnusam astuda, kui all on pehme ja soe terrasivaip.

Meie aiariiulite valikusse saate kenasti välja panna suvelilli ja küünlaid või vajalikke aiatööriistu, nagu kastmiskannu ja lillekäärid. Meie valikust leiate erineva suuruse ja mudeliga aiariiuleid, mis sobivad mitmesuguste suviste õuealade sisustamiseks. Meilt leiate ka välimööblile sobivad lillepotid.

Tutvuge meie valikuga e-poes ja lisateavet saate oma lähimast Masku kauplusest.