Avaleht / Toad / Aed / Aiamööbel / Polürotangist mööbel

Polürotangist mööbel

AIAMÖÖBEL SINU TERRASSILE, RÕDULE JA AEDA

Soovite luua enda isikliku suveparadiisi? Hommikukohv rõdul, vaikne lugemine võrkkiiges või grillimine koos pere ja sõpradega? Masku on juba aastakümneid olnud kirglik aedade, rõdude ja terrasside vastu. Meie kollektsioonist leiate sobiva aiamööbli igale maitsele. Meie suvemööbli kollektsiooni nurgakivideks on naturaalsus, mugavus ja lihtne hooldamine. Naturaalsed värvitoonid, pehme polsterdus ja jätkusuutlikult väljavalitud puidust tooted on meie kollektsioonis muutunud üha populaarsemaks. Lihtsus on meie kollektsiooni disainis oluline osa, sest suve nautimine ei tohiks kunagi olla liiga keeruline! Enamik meie kollektsiooni tooteid on valmistatud täiesti hooldusvabadest materjalidest. Tutvuge meie aiamööbli kollektsiooniga e-poes või meie kauplustes üle Eesti.

Otsid inspiratsiooni aia sisustamiseks? Tutvu meie 2024 aiamööbli kataloogiga siin!
Polürotangist mööbel

24 toodet

Kuvatakse 24 / 24 st

Kvaliteetne ja stiilne polütorangist mööbel Maskust!

Polütorang on unistuste materjal välimööbli jaoks, kuna see on väga lihtsasti hooldatav ja vastupidav. Mööblit ei pea eraldi päikese eest kaitsma ega vihma eest varju viima. Tegelikult võite neid hoida õues isegi aastaringselt, kui kaitsete neid liigse lume ja sügiseste vihmasadude eest. Plekid tulevad polütorangilt kergesti ja kiiresti maha, piisab vaid niiske lapiga puhastamisest. Selle tõttu on polütorangist mööbel, nagu polütorangist toolid ja -diivanid, suurepärane valik ka lastega perede aeda, kus juhtub sageli igasuguseid õnnetusi.

Polütorangmööbel on sageli halli või pruuni tooni ja sobib seega suurepäraselt looduslikku keskkonda. Välimööblit valides tasub eelistada tagasihoidlikke, maalähedasi värve, kust pritsmed ja mustus ei paista välja – nii saate hakkama lihtsama puhastamise ja hooldusega ning saate keskenduda oma aia või terrassi nautimisele!

Kestvuse ja praktilisuse kõrval on poütorang ka väga stiilne materjal. Just seetõttu sobib see nii diivanite, toolidele kui ka laudade valmistamiseks! Masku valikust leiate klassikalist  poütorangmööblit nii suurtele kui ka väiksematele terrassidele ja rõdudele. Oleme eriti uhked oma välidiivanite laia valiku osas: otsite siis tugevat poütorangdiivanit mitmele inimesele või väiksemat diivanit kahele istujale, oleme kindlad, et leiate sobiva meie valikust. Pakume ka polütorangtoolide ja mugavate polütorangnurgadiivanite  laia valikut, mis kasutavad ruumi väga efektiivselt.