Bliss pesukastiga jenkkivoodi 160x200 cm
Bliss pesukastiga jenkkivoodi 160x200 cm
Bliss pesukastiga jenkkivoodi 160x200 cm
Bliss pesukastiga jenkkivoodi 160x200 cm
Bliss pesukastiga jenkkivoodi 160x200 cm

Bliss   pesukastiga jenkkivoodi 160x200 cm

1 995 €

Voodi peats:Sisaldab peatsit

Suurus:160 x 200 cm

Tarneaeg 7-8 nädalat

Belluse tehases valmistatud pesukastiga jenkkivoodi Bliss pakub maksimaalset mugavust, olles valmistatud hoolikalt valitud kvaliteetsetest materjalidest. Voodi raam on käsitsi valmistatud täispuidust, tagades selle tugevuse ja vastupidavuse. Tehases valmistatakse ka vedrusid, mis on eelpingutatud ja karastatud, et olla vastupidavad ja tagada ergonoomiline magamiskogemus. Iga madratsi vedru on pakitud eraldi kangakotti, võimaldades neil keha kontuure täpselt järgida ja liigutustest tulenevaid häireid vähendada. 5-tsooniline vedrustussüsteem toetab keha õigetel punktidel, joondades õlad ja puusad ning toetades selga.

Oluline osa voodikomplektist on kattemadrats, mis aitab säilitada madratsi puhtuse. Kattemadratsil on eemaldatav veniv kangas, mis muudab selle kergesti pesemiseks. See on valmistatud kvaliteetsest vahtpolstrist, mis suurendab voodi õhulisust ja hingavust. Voodiraami alumine osa ja kattemadratsi ülemine kate on kaetud tugeva antratsiithalliga Amy kangaga.

Voodi polsterdamisel on teie fantaasial ainus piirang! Valida saab enam kui 200 erineva kangavariandi hulgast, et sobitada voodi magamistoa sisekujundusega. Lisateavet teiste polsterdusvõimaluste kohta saate lähimast Masku kauplusest. Bliss pesukastiga voodi on internetis saadaval pildil kujutatud halli kattega ja valgete puidust jalgadega.