Infinity3-kohaline diivan

1 595 €

Valige kattematerjal:Balmar-kangas

Valige värv:Antrasiit

Tarneaeg 8-9 nädalat

Sukelduge sameti siidisesse pehmusesse!

Belluse uue sarja, Infinity diivani kaunis läikiv pind lisab teie elutoale luksust. See massiivne kaasaegne diivan võlub kõigi ruumide tähelepanu, sest see sametiga polsterdatud pilkupüüdev mööbliese on tõepoolest muljetavaldav. 3-kohalise diivani ahvatlev kutse on vastupandamatu ning selle embusesse on mõnus sukelduda näiteks filmi vaatamiseks.

Istmetel on luksuslik Cloud-süsteem, mille vedrustusele on lisatud sulepadjad. See kombinatsioon tagab maksimaalse pehmuse ja diivanile saate kergesti vajuda magama. Suured istmepadjad on ühtaegu nii pehmed kui ka toetavad. Cloud-süsteem tagab, et istmepadjad püsivad kaua kenad ja stiilsed ning ei vaju liiga sügavale.

Diivani sügav iste võimaldab teil istuda ja lõõgastuda mitmes erinevas asendis. Olgu teie tegevuseks raamatu lugemine, telesaate vaatamine või sõpradega vestlemine, leiate kindlasti sellelt lemmikdiivanilt mugava positsiooni. Diivaniga kaasnevad ka suured dekoratiivpadjad suurusega 70x75 cm, nagu piltidel näha. Padjad on polsterdatud sametiga, mis sobib diivaniga, kuid soovi korral saate valida nende jaoks mõne muu kanga.

Pildil olev diivan on polsterdatud kollase Juke kangaga, kuid saate tellida selle ka teiste internetist saadaval olevate valikutega või külastades meie kauplusi, kus on veelgi laiem kangaste ja nahkade valik. Lisateave saamiseks diivani kohandamise võimaluste kohta pöörduge lähimasse Masku kauplusesse.