Manilla diivan
Manilla diivan
Manilla diivan
Manilla diivan
Manilla diivan

Manilla   diivan

995 €

1 473 €

Tarneaeg 1-2 nädalat

Manilla diivandiivan ühendab endas elegantse disaini ja võrratu mugavuse. See halli Zoom kangaga polsterdatud diivandiivan on ideaalne täiendus teie kodule, tuues kaasa moodsa välimuse ja rahuliku atmosfääri. Ümmargune disain muudab Manilla diivandiivani omanäoliseks pilgupüüdjaks, mis kutsub lõõgastuma.

Manilla diivandiivan pakub ülimat mugavust. Väga pehme istmeosa teeb sellest diivanist tõelise lamamistooli unistuse, kus saad veeta lõõgastavaid hetki üksi või koos pere ja sõpradega. Madalad mustad jalad suurendavad diivani stabiilsust ja kaasaegset välimust.

Diivandiivan Manilla paistab silma oma vabalt paigutatavate moodulosadega, mis annab võimaluse kohandada diivan oma vajadustele ja ruumile vastavaks. Diivani konfiguratsiooni saab hõlpsasti muuta vastavalt olukorrale ja ruumile, mis teeb sellest mitmekülgse ja praktilise valiku igasse ruumi.

Hall Zoom kangas on nii vastupidav kui ka kergesti hooldatav, nii et diivan püsib aastast aastasse ilus ja mugav. Manilla diivandiivan on loodud pakkuma kauakestvat mugavust ja stiili, muutes selle ideaalseks valikuks kaasaegsesse koju.

Lisa Manilla diivandiivan oma ostukorvi ja koge ise, kuidas see imeline ja mugav diivan suudab muuta teie ruumi atmosfääri ja mugavuse täiesti uuele tasemele!