Avaleht / Artiklid / Masku blogi / Masku – juba üle 18 aasta Eesti turul!

Masku – juba üle 18 aasta Eesti turul!

Masku

Usaldus, mugavus ja kvaliteet

Olles juba üle 18 aasta Eesti turul, tunneme, et oleme loonud endale auväärse ja sooja koha Eesti kodudes ning kavatseme seda hoida ka järgmised 18 aastat! 2023 aasta tõi meile uuenenud ning parema veebipoe, mille täiendamisega me igapäevaselt tegeleme – meie tootevalikus on hetkel üle 3000 toote, pehmest mööblist aksessuaarideni.

Külastades aktiivselt erinevaid rahvusvahelisi mööbli- ja sisustusmesse ning tutvudes mitmete uute tootjatega kavatseme juba lähitulevikus palju põnevat oma mööblivalikusse lisada!

Oleme uhkusega Eesti turul suurim Belluse, Pohjanmaa ja Neiseri edasimüüja ning oleme veendunud nende brändide kvaliteedis kui ka kliendisõbralikkuses! Peame oluliseks, et klient saaks endale täpselt sellises mõõdus-, ja stiilis mööbli nagu ta on unistanud ning meie koostööpartnerid tulevad nendele ideedele igati vastu – seega enamus mööblit valmib täpselt klienti ja tema soove arvestades.

Ära ei ole me unustanud ka inimesi kellel on mööblit kiiremini vaja ja eritellimus ei ole oluline! Maskul on Eestis 4 esinduspoodi, kust saad valida välja oma lemmik mööbliesemed ning enamikel juhtudel ka kohe kaasa võtta!

2024 aasta toob meile palju uut millel põnevusega silma peal hoida!

Oleme alustamas oma püsikliendiprogrammiga eraklientidele, samuti oleme välja töötamas lahendust äriklientidele kes sisustavad korraga mitmeid kortereid, büroopindu või kasvõi restorane.

Liitu meie uudiskirjaga lehe jaluses ning ole uudistega esimesena kursis!

MASKU ESINDAB EESTIS JÄRGMISI KAUBAMÄRKE

Loe ka lisaks