Avaleht / Toad / Magamistuba / Madratsid ja voodid / Jenkkivoodid

Jenkkivoodid

Jenkkivoodid

57 toodet

Kuvatakse 24 / 57 st

Jenkkivoodi on suurepärane valik sinu magamistuppa. Jenkkivoodid ehk kontinentaalvoodid pakuvad mugavust, stiili ja kvaliteeti. Masku pakub laia valikut jenkkivoodeid, mis sobivad erinevatele maitsetele ja eelistustele.

Masku jenkkivoodid on loodud mugavuse ja hea une tagamiseks. Tutvuge meie valikuga ja leidke endale sobiv jenkkivoodi!

Masku on tootevalikus on lai valik jenkkivoodeid. Endale sovivad jenkkivoodit valides saate valida mitmete omaduste vahel:

Saate valida endale sobiva kõvadusastme ning erinevate peatsite ja raamide vahel. Kas soovite magada üksi 80x200 cm jenkkivoodis või 120x200 cm jenkkivoodis? Kas otsite mõnusat 160 cm laiust kaheinimesevoodit? Või soovite luksuslikult avarat 180x200 cm kaheinimesevoodit, kus kaks inimest saavad rahulikult magada ilma võitluseta magamisruumi pärast? Lisaks pakume tipptasemel reguleeritavaid mootorvoodeid, mille asendit saab kohandada kaugjuhtimispuldiga.

Jenkkivoodi on komplekt, mis koosneb alusraamist, vahemadratsist ja selle peal asetsevast kattemadratsist. Alusraamile asetatud madrats annab voodile kõrgust, ja jenkkivoodist tõusmine on madalama raamvoodiga võrreldes lihtsam. Meie valikust leiate erineva suuruse ja kujuga ning erinevalt polsterdatud jenkkivoodeid.

Voodi ostmisel saate samal ajal valida välja ka voodile sobiva peatsi, peatsikasti või - pingi sobiva kangaga või nahaga.

Kui jenkkivoodi pole teie jaoks sobiv lahendus, siis vaadake ka meie teisi voodeid! Meilt leiate lisaks ka kušette ja mootorvoodeid igale maitsele.