Avaleht / Toad / Söögituba / Söögilauad ja toolid / Söögilauad

Söögilauad

Söögilauad

73 toodet

Kuvatakse 24 / 73 st

Söögilaud on üks kodu kesksemaid mööbliesemeid. Söögilaua ümber koondub kogu pere ja kodune elu. Köögilaua ääres nauditakse ühiseid söögikordi, arutatakse, planeeritakse, joonistatakse, mängitakse, nutetakse ja naerdakse. Kvaliteetne söögilaud loob meeleolu ja on kodu süda. Õigesti valitud köögilaud kestab kasutuses aastaid ja isegi aastakümneid.

Kas soovid korraldada õhtusööke või nautida pigem kiireid hommikusööke üksinda? Milline söögilaud sobib just sinu koju?

Meilt leiad söögilauad 2-le, 4-le, 6-le ja 8-le  inimesele, samuti pikendatavad lauad, mille suurust saab vajadusel muuta. Valikus on ümmargused, ovaalsed, ristkülikukujulised ja ruudukujulised söögilauad.

Mida tuleks arvestada söögilaua valimisel?

Söögilaud on oluline osa köögi sisustusest ja selle valiku puhul tuleb mõned asjad läbi mõelda. Esimene asi, mida tuleks arvestada, on köögilauale eraldatud ruum. Kui palju ruumi saad oma köögist söögilauale pühendada? See määrab suuresti söögilaua suuruse ja osaliselt ka selle disaini. Ümmargune söögilaud, nagu Stockholm, on parim lahendus suurde, avarasse ruumi, kus laud võib vabalt domineerida. Ruudukujuline või ristkülikukujuline köögilaud on aga veidi mitmekülgsem, kuna nurgeline disain annab rohkem manööverdamisruumi laua paigutamisel võrreldes ümmarguse söögilauaga.

Köögilaua materjali tuleks valida vastavalt kasutusele. Vastupidav materjal tagab söögilaua lihtsa hoolduse ja puhastamise. Näiteks massiivtammest valmistatud tugev Aurora on söögilaud, mis hästi hooldatuna kestab põlvest põlve. Retrohõngulise Pinja-söögilaua kate ja jalad on samuti vastupidavast ja kvaliteetsest massiivtammest ning materjal on mõeldud taaskasutuseks. Vaata rohkem valikuid meie veebipoes ja esita tellimus juba täna!

Kuidas kujundada söögiala?

Söögiala kujundamisel tasub alustada isiklikest eelistustest. Kas eelistad robustset stiili või soovid enda ümber õrna, maalähedast atmosfääri? Või on klassikaline söögilaud just sinu jaoks parim valik? Masku valikust leiad lauamudeleid igale maitsele. Söögilaua värv, suurus ja kuju mõjutavad oluliselt sinu kodu väljanäegmist. Heledad toonid ja ümarad kujundid toovad ruumi harmooniat, samas kui nurgelised söögilauad ja tumedad värvid on astme võrra silmapaistvamad. Söögilaua juurde leiad Maskust ka söögilaua toolid ja muu söögiala sisustuse. Masku toimetab laotooted sinu koju vaid 2-8 tööpäeva jooksul!

Tutvu meie mitmekesise lauavalikuga internetis aadressil www.masku.ee ja telli juba täna oma laud meie e-poest koju! Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Masku kauplusega!