Infinity nurgadiivan
Infinity nurgadiivan
Infinity nurgadiivan
Infinity nurgadiivan
Infinity nurgadiivan

Infinity   nurgadiivan

2 195 €

Käelisus eestvaates:Diivan paremal

Valige kattematerjal:Balmar-kangas

Valige värv:Antrasiit

Tarneaeg 8-9 nädalat

Sukeldu sameti siidisesse pehmusesse!

Belluse uue sarja, Infinity diivani kaunilt läikiv pind toob elutuppa luksust. Massiivne kaasaegne diivan võtab enda alla kõik ruumid, sest see samet polsterdatud pilgupüüdja on tõeliselt tähelepanuväärne ilmutus. Diivanvoodi ahvatlevale kutsele on võimatu vastu panna ning selle embusse on mõnus sukelduda näiteks filmi vaatama.

Istmetel on luksuslik Cloud-süsteem, mille vedrustuse peale on lisatud sulgedega täidis. Selle kombinatsiooniga on saavutatud maksimaalne pehmus ja diivani embuses saab kergesti magama jääda. Suured istmepadjad on ühtaegu nii pehmed kui ka jäigad. Cloud-süsteemiga püsivad istmepadjad kaua kenad ja stiilsed ning istmepadjad ei vaju liigselt sisse.

Diivani sügav iste võimaldab istuda ja lamada mitmes asendis. Olenemata sellest, kas loed raamatut, vaatad saadet või vestled sõbraga, leiate sellel lemmikdiivanil kindlasti mugava asendi. Diivaniga tulevad kaasa piltidel olevad suured 70x75 dekoratiivpadjad. Padjad on sisuliselt polsterdatud sama kangaga mis diivan, kuid patjade jaoks saate soovi korral valida tohutust kangavalikust mõne muu kanga. Pildil olev diivan on polsterdatud kollase Juke kangaga.. Soovi korral saad tellida ka internetist paari teise kangaga, mida Sulle soovitame, või külasta meie kauplusi, veelgi laiema kanga- ja nahavaliku jaoks! Täpsemat infot diivani kohandamise kohta saad lähimast Masku kauplusest.